LIGHT.LT "Sabonis 220" prekinio ženklo paskelbimo renginys | LIGHT.LT

“Sabonis 220” prekinio ženklo paskelbimo renginys

Publikuota temoje Grd 19, 2011 in Kadras ir žodis, LIGHT.LT studija, Multimedia / video

Tebūnie "Sabonis 220" :) Taip pavadinome fotografuodami.

2011 m. rugsėjo 6 d. vyko naujo prekinio ženklo “Sabonis 220”, o tiksliau būsimosios laisvalaikio rūbų linijos pristatymo renginys. Apranga, išskyrus pačiam Arvydui Saboniui pasirodys tik 2012 m. pavasarį, tačiau pats Sabonis teigia radęs būdą kaip išspręsti ilgus metus aktualų klausimą. Jei reikliems aukštaūgiams aprangos laisvalaikiui rasti būdavo nelengva, jis juos pasigamins pats :)

Naujajam ženklui “Sabonis 220” teko fotografuoti Arvydą Sabonį vidurvasarį, pasak užsakovų, tokį, koks jis yra – tikrą, koks jis kasdienybėje. Tai buvo viena iš tų dienų, kai Europos krepšinio čempionato Lietuvoje ambasadorius trumpai stabtelėjo Palangoje savo šeimos viešbutyje, ėjo pasivaikščioti prie jūros, ir kas šimtą metrų atsakinėjo į pasisveikinimus arba prašymus nusifotografuoti. Dabar fotografijos iš šios dienos pasitinka svetainės http://www.sabonis220.lt/ svečius.

Prekinio ženklo pristatymo renginys vyko viešbučio Le Meridien Villon renginio pradžia nustebino ne vieną atėjusį kiek anksčiau. Progos “kaltininkas” – Arvydas Sabonis ateidamas į takeliu į “Bora Bora” salą, kurioje vyko renginys, lyg netyčia apėjo svarbiems svečiams nutiestą raudoną kilimą, ant jo pats ir neužlipdamas.

Dar viena įdomi renginio detalė – aukcione, skirtame Arvydo Sabonio mokyklai paremti, mano fotografija, kurią tik sukūrę pavadinom “Tebūnie 220”, buvo parduota už rekordinę 20.000 sumą. Pirkėjas – Antanas Guoga.

Renginio multimedinė prezentacija su mano fotografijomis – čia pat.