LIGHT.LT Apie | LIGHT.LT

Sveiki atvykę į mano tinklaraštį!

Mindaugas Kavaliauskas @ FRA

Aš Mindaugas Kavaliauskas, fotografas. Kadangi fotografija – man ir hobis ir darbas, į ją žiūriu iš įvairių pusių: rengiu, kuruoju parodas, rašau apie ją, mokau fotografijos. Žiūrėti – vienas dalykas, o dalintis – kitas. Ilgą laiką dalinausi savo mintimis, pastebėjimais, žiniomis tik rengdamas parodas, mokymus, skaitydamas paskaitas, rašydamas spaudai.

Orientuotis blogo turinyje padės įrašų kategorijų sąrašas, pateiktas dešiniajame stulpelyje, išsiskleidžiančiame meniu. Pasirinkdami tam tikras kategorijas ar subkategorijas, galėsite rasti įrašus jums rūpima tema.

“Portfolio” – filtruos įrašus su kūriniais ir įrašus apie juos. Čia rasite ir filtravimą per atskirų fotografijų serijų pavadinimus.

“Veikla” – atrinks įrašus, susijusius su veiklos sritimis, tokiomis kaip festivalis KAUNAS PHOTO, LIGHT.LT studijos aktualijas ir projektus ir kt.

“Naujienos ir atskiri įrašai” – kategorijų grupė apjungianti tiek naujienų temas (Parodos, Renginiai, Straipsniai, Knygos) ir peteikimo formos  fotopasakojimai, video, žodis ir vaizdas. Šiame filtravime rasite mano fotografijų ar straipsnių publikacijas, “dienos kadrus” – tam tikrais gyvenimo etapais kasdien arba beveik kasdien, kartais – rečiau įkeliamą vieną kitą fotografiją; naujienas apie fotografijos knygas / knygų apžvalgas; naujienas fotografijos pasaulyje ir mano asmeninį ryšį su jomis, dalykus, kurie, tikiu, įdomūs ne tik man.

Jei ieškomo dalyko neradote, visuomet galima pasinaudoti paieškos langeliu ir įrašyti ieškomą žodį ar frazę.

Su mano kūrybos baigtinėmis serijomis, leidiniais detaliau galima susipažinti oficialioje svetainėje www.Kavaliauskas.eu

Iki susitikimų!

Mindaugas Kavaliauskas
info(at)light.lt
www.light.lt

Fotomeno festivalis KAUNAS PHOTO
www.kaunasphoto.info
www.KaunasPhoto.com