LIGHT.LT Mentoringas fotografui "Asmeninis projektas" | LIGHT.LT

Mentoringas fotografui “Asmeninis projektas”

.

Įvaldžius fotografinės technikos arsenalą, pramokus atvaizdo redagavimo subtilybių, tolimesnis žingsnis – originalaus stiliaus paieška, ir nuolatinis stilistinio vientisumo siekimas – projektai, parodos, leidiniai.

Mentorystė arba sistemingos asmeninės konslutacijos, rengiamos pagal individualų grafiką, skirtos tiek savo stilistinio braižo dar ieškantiems fotografams, tiek ir tiems, kurie jau dirba ties kūrybinėmis serijomis ir siekia jas tobulinti bei pasiekti užsibrėžto rezultato. Ir dirbant komercinės fotografijos baruose, ir vystant meninę kūrybą fotografų gausybės epochoje svarbus ne vien įvaizdžiu, bet ir darbais pagrįstas fotografo išskirtinumas. Siekiant jo, mentorystė fotografui padeda siekti tiek trumpalaikių tikslų, tiek ir sklandžiau vystyti reikšmingus projektus. Užsiėmimų metu analizuojamas progresas, susipažįstama su projekto kontekste žinotinomis fotografijos tradicijomis, mokyklomis. Įgytos žinios leidžia greičiau tobulėti, nesiekiant „išradinėti dviračio“ ir rasti savąjį kelią fotografijoje.

Jau eilę metų šio mentoringo vadovas Mindaugas Kavaliauskas dirba tiek su lietuvių, tiek ir su užsienio fotografais, talkindamas jų kūrybiniuose sprendimuose, padėdamas surasti fotografams asmeninius kelius į kūrybos savitumą, į atskirų projektų sėkmę.

Kam skiriama: pažengusiam fotomėgėjui ar praktikuojančiam fotografui, nesvarbu kokį žanrą stilių, kūrybos metodą jis pasirinktų – reportažo, dokumentinės, nuotaikų ar konceptualią fotografiją. Ką reikia turėti: Tikslą, siekį, suformuluotą projektą. Tai gali būti pirmosios fotografijų serijos ar parodos parengimas, pasiruošimas stojimui į fotografijos studijų programas, brandžios fotografijų serijos sukūrimas, tampantis paroda, knyga.

Užsiėmimų grafikas, trukmė ir kaina: derinama individualiai.
Teirautis: info (at) light.lt, +370 650 77895